Gør et sommerkup på Odendo


28.06.2021 | Af Nanna Gantriis

I samarbejde med ODENDO byder vi på masser af gode produkter og gavekort fra klubbens trofaste sponsorer. Henover sommeren er der ekstra gode auktioner så hop ind på ODENDO og gør en god handel samtidig med, at du støtter TTH Holstebro.

I juli måneder byder vi på masser af ekstra gode produkter og gavekort fra nogle af klubbens trofaste sponsorer. Produkterne sælges på vores ODENDO auktion, hvor du kan gøre et sommer-kup til restauranter, butikker, spændende produkter og meget mere.

Auktionerne løber gennem hele juli måned, men vær klar på tasterne da de bedste tilbud kører over de næste 10 dage og derfor størst mulighed for at gøre en god handel.

Se mere på vores TTH-Odendo auktion www.odendo.dk/tth

God fornøjelse og god sommer. 

Del på facebook